Redakcja Serwisu - Redakcja - BIP - Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja Serwisu

Administracja Merytoryczna Serwisu Internetowego BIP NoOSG

Piotr WOJDAN– koordynator
email: Piotr.Wojdan@strazgraniczna.pl; 

Damian BIAŁOWĄS,
email: Damian.Bialowas@strazgraniczna.pl;

Anna BUGAŁA,
email:  Anna.Bugala@strazgraniczna.pl;

Katarzyna KROCZAK-NYKIEL,
email: Katarzyna.Kroczak-Nykiel@strazgraniczna.pl;

Marcin KOWALCZYK,
email: Marcin.Kowalczyk@strazgraniczna.pl;

Ewelina MAKAREWICZ,
email: Ewelina.Makarewicz@strazgraniczna.pl;

Monika OLECHNOWICZ,
email: Monika.Olechnowicz@strazgraniczna.pl;

Rafał POTOCKI, 
email: Rafal.Potocki@strazgraniczna.pl,
rzecznik.nadodrzanski@strazgraniczna.pl;

Wioleta ŁOZOWSKA,
email:  Wioleta.Lozowska@strazgraniczna.pl;

Adam SIEBYŁA, email:
Adam.Siebyla@strazgraniczna.pl;

Krzysztof STASIOROWSKI,
email: Krzysztof.Stasiorowski@strazgraniczna.pl;

Iwona SZYDŁO;

Alicja WINIARSKA,
email: Alicja.Winiarska@strazgraniczna.pl;

Danuta WITKOWSKA,
email: Danuta.Witkowska@strazgraniczna.pl;

Mateusz ZAWADZKI,
email: Mateusz.Zawadzki@strazgraniczna.pl;

Monika GÓRNIACZYK,

Beata ZAWIŁA,
email: Beata.Zawila@strazgraniczna.pl.

 

Metryczka

Data publikacji 09.09.2016
Data modyfikacji 23.01.2018
Podmiot udostępniający informację:
Straż Graniczna
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Piotr Wojdan
Osoba modyfikująca informację:
Piotr Wojdan
do góry