Redakcja Serwisu - Redakcja - BIP - Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja Serwisu

Administracja Merytoryczna Serwisu Internetowego BIP NoOSG

Piotr WOJDAN– koordynator
email: Piotr.Wojdan@strazgraniczna.pl; 

Monika OLECHNOWICZ
email: Monika.Olechnowicz@strazgraniczna.pl;

Milena BASZURA
e-mail: milena.baszura@strazgraniczna.pl

Anna URBAŃSKA
email: Anna.Urbanska2@strazgraniczna.pl;

Marcin KOWALCZYK
email: Marcin.Kowalczyk@strazgraniczna.pl;

Anna DĄBROWSKA
email: Anna.Dabrowska2@strazgraniczna.pl;

Jarosław FRĄTCZAK
emial: Jaroslaw.Fratczak@strazgraniczna.pl;

Jarosław OTOCKI
emial: Jaroslaw.Otocki@strazgraniczna.pl;

Damian BIAŁOWĄS
email: Damian.Bialowas@strazgraniczna.pl;

Beata ZAWIŁA
email: Beata.Zawila@strazgraniczna.pl;

Monika GÓRNIACZYK
email: Monika.Gorniaczyk@strazgraniczna.pl;

Wioleta ŁOZOWSKA
email:  Wioleta.Lozowska@strazgraniczna.pl;

Mateusz ZAWADZKI
email: Mateusz.Zawadzki@strazgraniczna.pl;

Paulina MACKOWICZ
email:Paulina.Mackowicz@strazgraniczna.pl;

Katarzyna KROCZAK-NYKIEL
email: Katarzyna.Kroczak-Nykiel@strazgraniczna.pl;

Robert MAĆKOWIAK
email:Robert.Mackowiak@strazgraniczna.pl;

Krzysztof STASIOROWSKI
email:Krzysztof.Stasiorowski@strazgraniczna.pl;

Iwona SZYDŁO
email:Iwona.Szydlo@strazgraniczna.pl;

Justyna KASZEK
email:Justyna.Kaszek@strazgraniczna.pl;

Alicja WINIARSKA
email: Alicja.Winiarska@strazgraniczna.pl;

 

Metryczka

Data publikacji 09.09.2016
Data modyfikacji 09.06.2022
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Piotr WOJDAN
Osoba udostępniająca informację:
Robert Maćkowiak WOI
Osoba modyfikująca informację:
Piotr Wojdan
do góry